Найпрекрасніший подарунок, який ми можемо отримати, це друг. Хто є, хто дає присутність. Хто відповідає на телефонні дзвінки. Хто тримає слово… Будь-яка дружба починається з присутності і зводиться до присутності.

Що таке справжня дружба?

Однозначної відповіді на це питання немає. Питання, хоч і таке тривіально просте, проте надзвичайно складне. Справжня дружба – це “те,” що ви не можете побачити своїми очима, це “щось”, що ви не зможете описати чи намалювати. Його таємниця в серці, яке тихо шепоче, що в житті є почуття, які просто необхідно відчути… Інакше не дізнаєшся всієї правди.

Моє серце говорить мені так: Дружба – це чарівне зілля, яке робить життя кольоровим. Це ліки від усіх хвороб і особлива протиотрута від  поганих переживань… Дружба схожа на феєрверки – вони освітить навіть найхмарніше небо… А що ваше серце говорить про дружбу?

5 особливостей справжньої дружби:

  1. БЕЗЗАМОВНА ДРУЖБА – це свідоме позбавлення від усіх залежностей. Це готовність діяти безкорисливо в ім’я несподіваного і свідомо віддавати. Друг готовий на деякий час відмовитися від певних речей лише тому, що він вам потрібен. Це готовність допомогти, не чекаючи чогось натомість.
  2. РОЗУМІННЯ ДРУЖБИ – це форма емпатійного розуміння ситуації іншої людини. Це усвідомлення звивистої дороги, навіть коли вона для вас пряма. Йдеться про те, щоб увійти в шкіру друга і повністю помітити його почуття та думки. Друг може по-справжньому вислухати, але, коли необхідно, він також може співчувати. Він розуміє проблему , навіть якщо вона дріб’язкова і дріб’язкова – він не тільки вислухає, але, перш за все, підтримає і змусить вас знову повірити в себе.
  3. ПЕРЕВІРЕНА ДРУЖБА – це дружба, якій варто довіряти і довіряти всі свої турботи та турботи. Друг – це людина, якій можна довірити всі свої секрети, не боячись, що вони будуть розкриті. Справжній друг схожий на сповідника – таємниці, які ви йому розповідаєте, завжди захищені. Довіра в дружбі дає безцінне відчуття безпеки.
  4. ТОЛЕРАНТНА ДРУЖБА – це вища форма визнання навіть у разі діаметральної різниці поглядів. Друг терпить і приймає право іншої людини мати іншу думку. Я поважаю ваші різні погляди. Він усвідомлює рівність і прагне до неї. Ваша думка важлива для неї, навіть якщо вона з нею не згодна. Він може висловлювати свою точку зору з повагою, але ніколи не буде критикувати ваші розбіжності в певних питаннях.
  5. HAPPY FRIENDSHIP – це час, коли друг залишається поруч з тобою навіть під час шторму, але, перш за все, це вчить і показує, що ти маєш право танцювати навіть під час найсильнішого шторму. Це те, що зміцнює вас навіть у найгірші моменти вашого життя. Це зміцнює ваше відчуття щастя та відновлює радість життя. Подруга не тільки підтримає, але і розсмішить і розсмішить.

Хто такий справжній друг?

Справжній друг подібний до Ангела-охоронця – він беззастережно залишається поруч з тобою, тому що важливий ти, як особистість… Важливий твій внутрішній простір, а не дурниці, які ти зробив, помилки чи думки. що хтось безпідставно висловився про вас.

Справжній друг – це людина, яка вміє і хоче піклуватися про іншу людину. Він дарує йому повагу і розуміння. Він не шкодує прокляття, коли ви здаєтеся, але, перш за все, він знає, як піклуватися про вас з повною відповідальністю та великим співчуттям. Коли ти здаєшся, він продовжує боротися…

Дружба – це розуміння твоїх помилок. Це рука допомоги навіть у найгірших ситуаціях. Це відчуття радості та щастя від успіхів іншої людини. Це не тільки сміх до світанку, а й спільна хустка, залита сльозами. Дружба – це, перш за все, відчуття безпеки, що що б не сталося в житті, ти завжди можеш розраховувати на іншу людину.

Чи може дружба закінчитися?

На жаль, іноді буває, що деякі стосунки, навіть «безцінна дружба», просто припиняються. Незважаючи на всі спроби порятунку, щось виходить з ладу. Пам’ятайте – дружба будується на відносинах, в яких беруть участь обидві сторони. Навіть якщо один стоїть сам по собі, він не може зруйнувати стіну, яку будує інший. Іноді не вистачає сил, але… Бо звичайно є «але»… Як відомо, не можна повернутися в минуле і написати новий початок, але кожен може почати з початку і написати нескінченну історію. Пам’ятайте – немає коротких шляхів до місць, до яких варто дістатися. Іноді потрібно набагато більше, щоб створити “щось”, рівне тому, що було втрачено, але пам’ятайте – для танго потрібні двоє…

Є питання, потрібна консультація психолога?

Введіть контакти для зв’язку нижче, ми підберемо психолога для Вас